Bright Memory Infinite na Xbox Series X! Gra wykorzysta wszystkie atuty next-gena

News
2047V
Bright Memory Infinite na Xbox Series X! Gra wykorzysta wszystkie atuty next-gena
Wojciech Gruszczyk | 07.05.2020, 17:04

Na Xboksie Series X nie zabraknie kapitalnie zapowiadającego się Bright Memory Infinite. Tytuł już w czasie programu Wczesnego Dostępu na PC potrafił zachwycić, a deweloperzy postanowili wykorzystać moc nowej generacji i zapewnią produkcję na next-genie Microsoftu.

O Bright Memory Infinite informujemy naszych czytelników od dawna, ale teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja zmierza na nową generację. Pozycja FYQD-Studio to pierwszoosobowa gra akcji, która w ubiegłym roku trafiła do programu Wczesnego Dostępu na PC.

Studio założone przez Zenga Xianchenga zapewniło wstęp w postaci Bright Memory: Episode 1, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Komercyjny sukces fragmentu sprawił, że deweloperzy postawili znacząco rozbudować propozycję: większa fabuła i mocniejszy gameplay mają sprawić, że Bright Memory Infinite osiągnie wielki sukces.

Akcja Bright Memory Infinite zaprowadzi zainteresowanych do 2036 roku, a dokładnie do momentu, gdy na niebie ludzie zaczęli dostrzegać tajemnicze zjawisko. Super Nature Research Organization zostało oddelegowane do zbadania sprawy i tylko oni mogą uratować naszą planetę oraz drugą rzeczywistość.

Bright Memory Infinite na Xbox Series X

Na zaprezentowanym materiale zobaczyliśmy odrobinę akcji, podczas której główna bohaterka ma okazję sprawdzić swoje umiejętności, wykorzystuje bronie, a co rzuca się w oczy – interesujący klimat. Microsoft zapowiada wykorzystanie wszystkich opcji Xboksa Series X: raytracing, szybkie wczytywanie i moc!

Sprawdźcie wszystkie ogłoszenia z Inside Xbox i poznajcie gry korzystające ze Smart Delivery.

Źródło: własne

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper