Bright Memory: Infinite błyszczy na nowym zwiastunie. Zobaczcie starcie z bossem

News
1338V
Bright Memory: Infinite błyszczy na nowym zwiastunie. Zobaczcie starcie z bossem
Iza Łęcka | 31.08.2020, 07:35

Wśród zbliżających się premier następnych miesięcy, Bright Memory: Infinite powinno cieszyć się szczególnym zainteresowaniem, gdyż z każdym kolejnym materiałem, gra prezentuje się znakomicie. Jeśli tytuł będzie tak dobrze prezentował się w dniu premiery, to będziemy mogli mówić o dużym hicie.

Bright Memory: Infinite systematycznie pojawia się na imprezach Microsoftu, jednak prezentację gry mogliśmy zobaczyć również na tegorocznym gamescomie. Po raz kolejny zdecydowano się na niezwykle intensywny pokaz. Najnowszy zwiastun nie tylko pokazuje efektowne umiejętności bohaterki, ale przede wszystkim ujawnia jednego z bossów.

W pozycji zmierzymy się nie tylko z typowymi żołnierzami, ale również postrzelamy do większych wrogów, co może nas wielokrotnie całkiem pozytywnie zaskoczyć. Bright Memory: Infinite wciąż jest sporą niewiadomą i trudno stwierdzić, czy gra może osiągnąć gigantyczny sukces, ale bez wątpienia warto przyglądać się tej produkcji.

Przyjrzyjcie się jednak oprawie, która już na wcześniejszym gameplayu robiła wrażenie. Choć ponownie obserwujemy akcje z podobnej lokacji, to w owych warunkach tytuł FYQD Studio może rozbudzić wyobraźnię. Efektownie prezentują się akcje, podczas których bohaterka korzysta z katany, po czym płynnie sięga po karabin.

Źródło: https://gamingbolt.com/bright-memory-infinite-trailer-showcases-boss-fight-against-a-teleporting-samurai

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper