Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2021 15:11
Cyberpunk 2077 z prezentacją wyjątkowo drogiej figurki. Zobaczcie prototyp Johnny'ego Silverhanda
2379V

Cyberpunk 2077 z prezentacją wyjątkowo drogiej figurki. Zobaczcie prototyp Johnny'ego Silverhanda

W zeszłym roku potwierdzono efektowną figurkę z Cyberpunka 2077. Klienci muszą jeszcze czekać na wysyłkę swoich egzemplarzy, ale Rafał Jaki z CD Projekt RED zaprezentował prototyp. Trzeba przyznać, że propozycja wygląda świetnie.

PureArts Studio w zeszłym roku zapowiedziało bardzo drogą figurkę z Cyberpunka 2077. Klienci mogą zamówić Johnny'ego Silverhanda w dwóch wersjach – Deluxe Edition z repliką gitary za 899 dolarów lub standardowe wydanie bez instrumentu za 849 dolarów. Nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na taki zakup, ale kolekcjonerzy na pewno nie będą marudzić.

Tak jak wspomniałem we wstępie, Rafał Jaki z CD Projekt RED pokazał krótki materiał prototypu, który prezentuje się naprawdę okazale. Trzeba tutaj na pewno zwrócić uwagę na szczegóły – działający ekran (3,3-calowy LCD!) oraz nawet muzyka!

Trudno powiedzieć, co jeszcze PureArts Studio zamierza poprawić, ale jestem pewien, że nawet w takiej wersji znalazłoby się wielu graczy, którzy z wielką radością postawiliby takiego Silverhanda w swojej jaskini. Warto dodać, że gadżet mierzy 53,35 centymetrów.

W przyszłości na pewno pojawi się więcej materiałów pokazujących figurkę – może na naszym portalu znaleźli się gracze, którzy zrobili sobie taką przyjemność i teraz czekają na kuriera?

Źródło: Twitter: GwentBro

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077