Cyberpunk 2077 z figurką w cenie 2 tańszych next-genów. Keanu Reeves jako Johnny Silverhand

News
4747V
Cyberpunk 2077 z figurką w cenie 2 tańszych next-genów. Keanu Reeves jako Johnny Silverhand
Iza Łęcka | 02.10.2020, 07:00

Wielkimi krokami zbliża się premiera Cyberpunka 2077, więc kolekcjonerzy mogą po raz kolejny sięgnąć bardzo głęboko do kieszeni, by spełnić swoje marzenie i postawić w sypialni Keanu Reevesa. Dopracowaną i bardzo drogą figurkę Johnny'ego Silverhanda można nabyć w dwóch wersjach.

PlayStation 5 Digital Edition oraz Xbox Series S kupione łącznie są tańsze od Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand, stworzonego przez PureArts Studio. Figurka o skali 1/4 otrzymała 13,3-calowy ekran LCD, dwugłośnikowy system audio, oficjalną ścieżkę dźwiękową, podświetlaną podstawkę wyświetlacza oraz wymienne akcesoria: okulary słoneczne, papierosy oraz broń.

Specjalny gadżet mierzy 53,35 centymetrów i na świecie powstanie tylko po 2077 egzemplarzy każdej z dwóch wersji Keanu Reevesa. Premierę zaplanowano na pierwsze miesiące 2021 roku (Q1/Q2) i na rynek trafią dwie wersje: Deluxe Edition z repliką gitary za 899 dolarów lub standardowe wydanie bez instrumentu za 849 dolarów. Za jakość trzeba zapłacić, a PureArts Studio to jedna z firm przygotowująca najlepsze jakościowo, ekskluzywne gadżety w naszej branży.

Opisana figurka na pewno stanie się ozdobą domów wielu graczy, ale wysoka cena sprawia, że tylko najbardziej zdeterminowani sympatycy Cyberpunka, Keanu Reeves lub samego Johnny'ego Silverhanda pozwolą sobie na kupienie owego cacka. Trzeba jednak przyznać, że zdjęcia oraz zwiastun potwierdzają wykonanie statuetki z dbałością o wszelkie, najdrobniejsze detale.

Jeżeli jesteście zainteresowani innymi gadżetami z nowej gry CD Projekt RED, sprawdźcie specjalne wydanie sneakersów od Adidasa oraz figurkę damskiej wersji V od PureArts Studio.

Źródło: https://purearts.com/collections/cyberpunk-2077/products/cyberpunk-2077-johnny-silverhand-1-4-scale-statue

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych