Medium i Observer: System Redux trafią do pudełek. Bloober Team znalazło dystrybutora

News
1056V
Medium i Observer: System Redux trafią do pudełek. Bloober Team znalazło dystrybutora
Iza Łęcka | 12.02.2021, 12:13

Kolekcjonerzy mogą szykować wolne miejsca na półkach. Bloober Team udostępni swoje ostatnie produkcje na fizycznych nośnikach – Medium oraz Observer: System Redux wylądują w pudełkach. Firma potwierdziła nawiązanie współpracy z dystrybutorem.

Observer: System Redux zadebiutował pod koniec 2020 roku na trzech platformach (PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC), natomiast w zeszłym miesiącu The Medium wylądowało na Xboksach Series X|S oraz PC. Trzeba jednak zauważyć, że dotychczas horrory były dostępne wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

Sytuacja wkrótce się zmieni, bowiem Bloober Team zawarł umowę z Koch Media, na mocy której Observer: System Redux oraz Medium otrzymają fizyczne wydania. Umowa pozwoli na sprzedaż pudełek niemal na całym świecie – wyjątkiem jest Japonia.

„Gry w wersji pudełkowej pojawią się w sprzedaży w tym roku. W ocenie spółki, sprzedaż gier będzie mieć wpływ na jej wyniki finansowe”.

Nie znamy jeszcze konkretnych dat premier, jednak krakowskie studio może ujawnić szczegóły w następnych miesiącach. Aktualnie zespół skupia się na promocji Medium – tutaj znajdziecie naszą recenzję tytułu. Pojawienie się fizycznych wersji najnowszych pozycji Polaków może okazać się znakomitą wiadomością dla wielu kolekcjonerów, którzy zbierają polskie produkcje.

Źródło: https://www.money.pl/gielda/bloober-team-ma-umowe-z-koch-media-na-dystrybucje-pudelkowa-dwoch-gier-6607344123573889a.html

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper