Assassin's Creed Valhalla zostanie rozbudowane. Ubisoft pokazał Season Pass i bezpłatne aktualizacje

News
3969V
Assassin's Creed Valhalla zostanie rozbudowane. Ubisoft pokazał Season Pass i bezpłatne aktualizacje
Wojciech Gruszczyk | 20.10.2020, 18:13

Premiera Assassin's Creed Valhalla to dopiero początek. Wikingowie wyruszą na kolejne misje i dzisiaj Ubisoft przedstawił szczegóły Przepustki Sezonowej oraz bezpłatnej zawartości sezonowej. Gracze mogą liczyć na kolejne misje, wyzwania oraz nawet tryby.

Assassin's Creed Valhalla zadebiutuje w przyszłym miesiącu, ale raczej nikt nie powinien być specjalnie zaskoczony, że gra otrzyma szereg aktualizacji, które pozwolą graczom rozbudować swoje doświadczenie. Francuska korporacja systematycznie rozbudowuje gry przez między innymi Przepustki Sezonowe i nie inaczej będzie w przypadku przygody wikingów.

Nachodząca opowieść zostanie rozbudowana o dwa duże, fabularne dodatki, które będą dostępne w formie Season Passa, a dodatkowo zainteresowani zgarną specjalną misję:

  • ROZSZERZENIE 1 - GNIEW DRUIDÓW: Udaj się do Irlandii i odkryj tajemnice pradawnego kultu druidów. Przedzieraj się przez nawiedzone knieje i urzekające okolice, zyskując jednocześnie wpływy wśród celtyckich królów.
  • ROZSZERZENIE 2 - OBLĘŻENIE PARYŻA: Weź udział w najbardziej ambitnej wyprawie w dziejach wikingów. Przedostań się za ufortyfikowane mury Paryża, odkryj sekrety wroga i zawieraj strategiczne sojusze, by zapewnić przyszłość swemu klanowi.
  • MISJA DODATKOWA - LEGENDA O BEOWULFIE: Angielskie wsie terroryzuje tajemnicza bestia, która na ciałach ofiar pozostawia ponoć ślady pleśni. Wytrop to stworzenie i poznaj prawdę kryjącą się za jedną z pierwszych wielkich angielskich legend. Misja dostępna w dniu premiery.

Ubisoft potwierdził także bezpłatne DLC: gracze mogą liczyć na cztery sezony nowej zawartości w pierwszym roku wsparcia. Nowości będą debiutować na urządzeniach graczy od końcówki 2020 roku do jesieni 2021 roku. W tym wypadku otrzymamy między innymi tryby, wydarzenia, umiejętności przygody oraz elementy rozbudowujące rozgrywkę. Francuzi opracowują również Discovery Tour dla Assassin's Creed Valhalla – w przyszłości otrzymamy szczegóły.

Sprawdźcie także gameplay z Assassin's Creed Valhalla oraz poznajcie nasze wrażenia z gry.

Źródło: YouTube.com https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/assassins-creed/valhalla/post-launch

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych