Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2021 21:23
Droga Szamana: Etap 4
500V

Droga Szamana: Etap czwarty. Zamek widmo trafił do sprzedaży. Fani mogą poznać kolejną historię

Od dzisiaj fani Szamana mogą zapoznać się z kolejną książką prezentującą jego losy. „Droga Szamana: Etap czwarty. Zamek widmo” trafiła już do sprzedaży i zainteresowani mogą skorzystać ze specjalnej promocji, by zdobyć historię w lepszej cenie.

Pod koniec grudnia zapowiedzieliśmy datę premiery „Droga Szamana: Etap czwarty. Zamek widmo”, a teraz możemy potwierdzić, że historia jest już dostępna. Książka wylądowała w naszym kraju dzięki Wydawnictwu Insignis i entuzjaści LitRPG-ów mogą zapoznać się z kolejną historią – aktualnie opowieść jest dostępna z 31% rabatem.

W najnowszej opowieści Machan przyjmie propozycję Imperatora, ale ponownie jego decyzja będzie miała wielkie konsekwencje i rozpocznie prawdziwą lawinę wydarzeń:

„Zamek widmo” to już czwarta odsłona niesamowitych przygód Machana. Tym razem on, Szaman Najwyższy, stojący na czele Legend Barliony, przyjmuje propozycję Imperatora – ma unicestwić armię Upiorów zamieszkującą Altamedę, zamek widmo. A przy okazji ugrać coś dla siebie i zdobyć bazę dla własnego klanu. Ta pozornie zwyczajna misja daje jednak początek niespodziewanej lawinie wydarzeń. Szaman może zaufać już tylko swojej intuicji i zdać się na własny instynkt. Ten, na kogo polują trzy najlepsze klany kontynentu, naprawdę nie jest w stanie zrobić nic więcej...”

Sympatycy bohatera poznają jego kolejną przygodę, która ma zapewnić zainteresowanym mnóstwo pozytywnych wrażeń. Przypominamy jednocześnie, że na rynku znajdują się już inne historie – wcześniej na portalu recenzowaliśmy trzecią część.

Droga Szamana 4

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Droga Szamana Droga Szamana 4 Droga Szamana: Etap czwarty