Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 31.12.2020 13:12
Droga Szamana
618V

Droga Szamana. Etap 4: Zamek widmo z datą premiery i zamówieniami przedpremierowymi

Fani LitRPG-ów mają powody do szczęścia. Właśnie poznaliśmy datę premiery czwartej części książkowej serii "Droga Szamana".

Już niebawem do księgarni trafi wyczekiwany czwarty etap powieści "Droga Szamana", najbardziej ekscytującej serii w ramach nowego gatunku LitRPG, czyli takiego, który łączy ze sobą dwa świat gry i literacki.

Czwarta część zatytułowana "Zamek widmo" pozwoli zainteresowanym ponownie zawitać do wirtualnego świata Barliony i przenieść się na zupełnie nowy poziom rozrywki. Do tamtejszych lokacji przybywają całe miliony graczy pragnących oderwać się od rzeczywistości - to tutaj spotkamy elfy, smoki, księżniczki, tudzież krasnoludy, przeżyjesz niezapomniane przygody, a co więcej, stoczysz spektakularne walki z jednostkami wroga.

Tak brzmi opis najnowszej "Drogi Szamana":

Po emocjonujących wydarzeniach w Mrocznym Lesie Machan jako Najwyższy Szaman godzi się na propozycję Imperatora, który wyznacza mu zadanie unicestwienia armii Upiorów zamieszkującej Altamedę, czyli zamek widmo. To łatwa z pozoru misja – jednak sprawy szybko przybierają niespodziewany obrót. Teraz Szaman może zaufać już tylko swojej intuicji, zdać się na instynkt. Ten, na kogo polują trzy najlepsze klany kontynentu, naprawdę nie jest w stanie zrobić nic więcej… 

Droga Szamana. Etap 4: Zamek widmo zadebiutuje w księgarniach dokładnie 10 lutego 2021 roku. Już teraz możecie składać zamówienia przedpremierowe - wystarczy, że klikniecie tutaj i zamówicie książkę.

A tak prezentuje się okładka:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Droga Szamana. Etap 4: Zamek widmo książka