Karty Pokemonów dostępne w McDonald’s wykupowane przez handlarzy. Gracze nie mają szans na zdobycie unikatów

Gry
4582V
Karty Pokemonów dostępne w McDonald’s wykupowane przez handlarzy. Gracze nie mają szans na zdobycie unikatów
Wojciech Gruszczyk | 10.02.2021, 15:34

Po PlayStation 5, Xboksach Series X|S czy też najnowszych GPU, przyszedł czas na karty Pokemon. Dzięki najnowszej promocji w McDonald’s można zgarnąć unikalne Poksy, ale tematem zainteresowali się handlarze, którzy wykupują zestawy Happy Meal, by następnie sprzedawać zdobyte okazy na aukcjach.

The Pokemon Company ogłosiło współpracę z McDonald’s, dzięki której w zestawach Happy Meal pojawiły się karty Pokemon. Okazuje się, że firmy postanowiły zaszaleć oferując kilka unikatów, co zostało bardzo ciepło przyjęte przez graczy.

Zdobycie najciekawszych Pokemonów nie jest łatwe, a The Pokemon Company postanowiło zaoferować nawet najbardziej pożądane holograficzne karty, więc nic dziwnego, że wielu fanów karcianki chciało zdobyć unikaty.

Okazuje się jednak, że gracze nie mają najmniejszych szans na kupienie zestawów, ponieważ handlarze obstawiają wszystkie McDonald'sy i już od 6 rana mają zamawiać nawet po kilkanaście Happy Mealów – tym samym zgarniając wszystkie dostępne na jeden dzień karty.

Następnie najciekawsze okazy trafiają na aukcje, a jedzenie jest często wyrzucane. Teraz zainteresowani mogą kupić Pokemony na przykładowo eBayu, gdzie ich ceny sięgają już nawet 1000 dolarów.

Sytuacja dla niektórych może wyglądać zabawnie, ale sprawa wygląda identycznie, jak w przypadku najnowszych konsol czy też GPU – zwykły klient ma wielki problem, by móc w normalny sposób zdobyć nawet kartę do Pokemonów.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-nintendo-the-pokemon-happy-meal-at-mcdonalds-is-being-ruined-by-scalpers-20210210

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper