Evil West i Shadow Warrior 3 to początek. Flying Wild Hog rozwija kolejne 2 gry

News
747V
Evil West i Shadow Warrior 3 to początek. Flying Wild Hog rozwija kolejne 2 gry
Iza Łęcka | 09.02.2021, 09:39

Flying Wild Hog idzie za ciosem, obecnie skupiając się na przynajmniej czterech produkcjach. Twórcy potwierdzili dwie pozycje, a także wspominają o dwóch kolejnych projektach. Zgodnie z zapewnieniami, każdy tytuł odznaczać się będzie najwyższą jakością.

W zeszłym roku Flying Wild Hog zapowiedziało Evil West, ale okazuje się, że to nie jedyna nowość rozwijana przez polskie studio. W zeszłym roku ekipa została wykupiona przez Embracer Group, tymczasem wraz z początkiem roku nadszedł idealny czas na opowiedzenie o następnych projektach.

Deweloperzy rozpoczęli wiadomość od ujawnionych już propozycji. Jak zostało określone, Shadow Warrior 3 zapewni tak dynamiczną akcję, że głowy graczy „będą wirować szybciej niż Avengers: Wojna bez granic”. Produkcja na pewno zadebiutuje w 2021 roku, choć nie poznaliśmy większych konkretów dotyczących premiery.

Natomiast Evil West jest „świeże, a mówiąc świeże, mam na myśli NAPRAWDĘ świeże” – takimi określeniami została opisana ukazana w zeszłym roku pozycja. Co to tak naprawdę oznacza? Jeszcze trudno powiedzieć, jednak deweloperzy zapowiadają Dziki Zachód, mnóstwo wampirów i walkę w możliwej kooperacji. W tym przypadku nie otrzymaliśmy zapewnienia, że gra wkroczy na rynek w tym roku.

Zespół potwierdził także prace nad dwoma kolejnymi pozycjami – gry mogą zostać ujawnione jeszcze w 2021 roku. W oficjalnej wiadomości dodano, że pierwsza z nich jest rozwijana przez zespół w Krakowie współpracujący z pracownikami Jagex (RuneScape), jednak na więcej szczegółów przyjdzie nam jeszcze zaczekać. Twórcy wspomnieli o produkcjach, potwierdzając jednocześnie, że każda z nich będzie prezentować „najwyższy poziom i standard” studia.

Źródło: https://flyingwildhog.com/our-projects/

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper