Blizzard podgrzewa atmosferę. Świetny zwiastun przygotowuje na imprezę

News
1807V
Blizzard podgrzewa atmosferę. Świetny zwiastun przygotowuje na imprezę
Wojciech Gruszczyk | 08.02.2021, 21:15

Blizzard chce świętować ze wszystkimi fanami swoje 30. urodziny. Korporacja opublikowała efektowny zwiastun, który zaprasza na zbliżający się BlizzConline. Na wydarzeniu powinniśmy zobaczyć przynajmniej jedno wielkie ogłoszenie.

Blizzard przygotowuje się do BlizzConline i najwidoczniej będzie to szczególne wydarzenie. Firma opublikowała dzisiaj zwiastun, który zaprasza na cyfrową imprezę, a jednocześnie przypomina, że korporacja będzie w tym czasie świętować 30-lecie.

Amerykańskie studio zostało założone w 1991 roku pod nazwą „Silicon & Synapse”, ale po trzech latach i małych zawirowaniach (twórcy chcieli opracowywać gry jako „Chaos Studio”, ale taki zespół już istniał) oficjalnie rozpoczęto działalność jako Blizzard Entertainment.

Teraz Blizzard wydał efektowny zwiastun, na którym zobaczycie wielu bohaterów z kolejnych tytułów. Firma obiecuje duże ogłoszenia na zbliżający się BlizzConline, ale wciąż trudno powiedzieć, co tak naprawdę szykują Amerykanie.

Może usłyszymy o wskrzeszeniu Diablo 2 lub poznamy mobilną pozycję ze świata Warcrafta? Opcji w tym wypadku jest naprawdę sporo. Musicie pamiętać, że nawet jak Blizzard zapowie grę, to może ona zadebiutować dopiero za rok lub dwa.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper