Diablo 4 i Overwatch 2 na BlizzConline. Blizzard szykuje wielkie zapowiedzi

Gry
2018V
Diablo 4 i Overwatch 2 na BlizzConline. Blizzard szykuje wielkie zapowiedzi
Wojciech Gruszczyk | 01.02.2021, 20:36

Blizzard właśnie zaprezentował zwiastun BlizzConline oraz potwierdził wstępny plan imprezy. Widzowie mogą liczyć na ważne ogłoszenia dotyczące najważniejszych produkcji znanego studia. Wydarzenie będzie transmitowane w Sieci.

Blizzard nie mógł w zeszłym roku zorganizować kolejnego BlizzConu, więc teraz korporacja zaprasza graczy na BlizzConline. Impreza rozpocznie się 19 lutego i na dobry początek będziemy świadkami dużej relacji.

Dalsza część tekstu pod wideo
  • Dzień 1 rozpocznie się o godzinie 23:00 czasu polskiego w piątek 19 lutego od segmentu otwierającego, w którym po raz pierwszy zobaczycie najnowszą zawartość do gier naszego autorstwa. Przez następne 3 godziny będzie można wybrać jeden z 6 różnych kanałów tematycznych, dzięki czemu sami zdecydujecie, czy chcecie spróbować wszystkiego po trochu, czy też zagłębić się w gry, które was najbardziej interesują.
  • Dzień 2 rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego w sobotę 20 lutego i ponownie dostępnych będzie wiele kanałów, aż do zakończenia zabawy. Przez cały dzień będziemy prezentować globalną społeczność Blizzarda, w tym zwycięzców konkursów społecznościowych i ich niezwykłe prace.

Czego możemy się spodziewać? Blizzard już w zeszłym roku potwierdził, że nowe szczegóły dotyczące Diablo 4 otrzymamy właśnie na tej imprezie. Będzie to również idealny moment na pokazanie nowych materiałów z Overwatch 2.

Czy możemy liczyć na daty premier? Nie powinniśmy się szykować na Diablo 4, ale może w sprawie Diablo Immortal otrzymamy ostateczne konkrety? Nie będę specjalnie zaskoczony – już w zeszłym roku miałem okazję grać w produkcję i zachwalałem gameplay.

Mam też nadzieję, że firma przygotuje przynajmniej jedną bombę – Diablo 2 Remake? Jak wiadomo pozycja powstaje, więc może Blizzard pokusi się o pierwszy teaser...

BlizzConline będzie dostępny za darmo, ale widzowie mogą kupić cyfrowe pakiety gadżetów do gier Blizzarda:

  • Pakiet Niezbędny (19,99 EUR): Dołącz do zabawy i zdobądź zwierzaka Księżycowe pisklę Otchłani (Moon-Touched Netherwhelp) w World of Warcraft®; wierzchowca OSV-03 Łotr dla Smugi z bohaterką Smugą w Heroes of the Storm®; graffiti i portret gracza w Overwatch® (dostępne już wkrótce); portrety z okazji 30 rocznicy Blizzarda w StarCraft® (dostępne już wkrótce) oraz zwierzaka i portret w Diablo® III (tylko na PC; dostępne już wkrótce).† Otrzymasz również 10 pakietów kart z rozszerzenia Obłędny Festyn Lunomroku™ w Hearthstone®; 5 skrzynek z łupami w Overwatch oraz kod na 15% rabatu na jedno zamówienie w sklepie Blizzard Gear Store (obowiązują ograniczenia).
  • Pakiet Heroiczny (39,99 EUR): Ulepsz, a otrzymasz dodatkowo potężnego wierzchowca Śnieżyca (Snowstorm) w World of Warcraft; legendarną skórkę Raynhardt w Overwatch (dostępna już wkrótce); losową kartę legendarną z Obłędnego Festynu Lunomroku w Hearthstone oraz ozdobne skrzydła w Diablo III (tylko na PC; dostępne już wkrótce).†
  • Pakiet Epicki (59,99 EUR): Sięgnij po złoto, a oprócz zawartości Pakietu Heroicznego otrzymasz także 5 złotych pakietów kart z Obłędnego Festynu Lunomroku (każdy zawiera wyłącznie złote karty); 3 złote skrzynki z łupami w Overwatch (w każdej gwarantowany element legendarny), 30 dni czasu gry w World of Warcraft i kompletny zestaw elementów do transmogryfikacji w Diablo III (tylko na PC; dostępne już wkrótce).†

Planowana jest wersja tego zestawu dla grających w Overwatch i Diablo III na konsolach. Szczegóły, ceny i dostępność zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Źródło: Informacja prasowa: Monday_PR

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper