PS5 z 2 grami i 2 kontrolerami. Zestaw trafił do sprzedaży

News
5231V
PS5 z 2 grami i 2 kontrolerami. Zestaw trafił do sprzedaży
Wojciech Gruszczyk | 08.02.2021, 15:33

Jeszcze jeden zestaw PlayStation 5 właśnie trafił do sprzedaży. Gracze mogą w tym wypadku sięgnąć po konsolę z dwoma grami. Poznajcie szczegóły ciekawego zestawu, który może zapewnić klientom sporo przyjemnej rozgrywki.

Kilka godzin temu mogliście zainteresować się pakietem PS5 z Cyberpunkiem 2077, a teraz Media Markt przygotował zestaw dla graczy, którzy jednak preferują produkcje przygotowane na zlecenie Sony. W pudełku obok PlayStation 5 otrzymacie jeszcze Marvel’s Spider-Man: Miles Morales + Sackboy: A Big Adventure, czyli dwie bardzo ciekawe pozycje. Sklep dorzuca także dodatkowy kontroler, który na pewno będzie dobrą opcją dla graczy, którzy preferują kooperację na jednej kanapie – w końcu Sackboy idealnie nadaje się do takiej rozgrywki.

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że jest to towar z ekspozycji, więc najlepiej w takiej sytuacji zorientować się, jak dokładnie prezentuje się pudełko oraz sama konsola – choć jeśli mnie pamięć nie myli, to w Polsce nie oglądaliśmy PS5 na standach.

PS5 w zestawie

Warto pamiętać, że według najnowszych doniesień – Sony może mieć spory problem, by w następnych miesiącach doprowadzić na rynek oczekiwaną liczbę sztuk PlayStation 5.

Źródło: Media Markt

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper