Iza Łęcka Iza Łęcka 08.02.2021 11:49
PS5 ZESTAW CYBERPUNK 2077 PLAYSTATION 5
5161V

PS5 w dużym zestawie. Cyberpunk 2077, kontroler i kamera w pakiecie

W najnowszej ofercie na PlayStation 5 konsola nowej generacji jest do zgarnięcia w całkiem okazałym zestawie. Jeżeli nie mieliście okazji jeszcze zapoznać się z przygodą V w Night City, zestaw może Was szczególnie zainteresować.

Japoński producent pracuje nad zapewnieniem oczekiwanej liczby egzemplarzy konsol nowej generacji. Już dzisiaj informowaliśmy Was, że wykupowanie zestawów przez pośredników bardzo utrudnia rozwiązanie niedogodnej sytuacji - handlarze czerpią milionowe zyski ze sprzedaży, podczas gdy gracze starają się wyszukiwać dogodnych ogłoszeń nie obciążonych sporym marżami. 

Jeżeli systematycznie przeszukujecie oferty w poszukiwaniu PS5, najnowsza okazja może Was zainteresować. Do zestawu dodawana jest gra Cyberpunk 2077, dodatkowy kontroler DualSense oraz PlayStation 5 HD Camera. 

PS5 w dużym zestawie

PlayStation 5 + CYBERPUNK 2077 Playstation 4 + DualSense + PlayStation 5 HD Camera - 3 169 zł

W polskich sklepach systematycznie pojawiają się komplety nowych konsol, trzeba jednak przyznać, że zazwyczaj asortyment szybko zostaje wyczerpany. Potwierdza to ogólny trend panujący na świecie: gracze są niezwykle zainteresowani nowymi sprzętami, których brakuje lub są zgarniane przez cwanych handlarzy. W zeszłym tygodniu Sony potwierdziło, że do 31 grudnia do detalistów dostarczonych zostało 4,5 mln sztuk urządzeń.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-cyberpunk-2077-kontroler-dualsense-hd-camera-za-3169-zl-w-neonet/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077