Iza Łęcka Iza Łęcka 08.02.2021 11:33
Diogo Jota najlepszym zawodnikiem w FUT
1071V

FIFA 21 ogrywana przez Diogo Jotę. Piłkarz Liverpoolu najlepszym zawodnikiem na świecie w FUT

Za sprawą urazu Diogo Jota nie mógł trenować z piłkarzami Liverpoolu, jednak sportowiec produktywnie wykorzystuje wolny czas. Portugalczyk okazał się obecnie najlepszym zawodnikiem FIFA Ultimate Team w FIFA 21 na PlayStation.

W połowie grudnia Diogo Jota doznał poważnej kontuzji, przez którą na kilka tygodni został wyłączony z gry i nie mógł pojawiać się na murawie. Napastnik angielskiej drużyny wykorzystał wolny czas, by ogrywać najnowszą odsłonę serii EA, FIFA 21, oraz rozwijać ekipę Diogo Jota Esports.

Na początku lutego Portugalczyk wrócił do treningów z pierwszym zespołem, jednak nie zaniedbuje także sieciowej rozgrywki – dzięki kolejnym zwycięstwom na wirtualnych boiskach, Diogo Jota jest obecnie najlepszym zawodnikiem w FIFA 21 (FUT) na platformach PlayStation.

Piłkarz pochwalił się pierwszym miejscem, prezentując jednocześnie bardzo mocny skład, w którym nie mogło zabraknąć... Diogo Joty oraz Kyliana Mbappé, czy też brazylijskiego Ronaldo. Co ciekawe, trenerem cyfrowej kadry jest Jurgen Klopp, czyli szkoleniowiec Liverpoolu.

Portugalski piłkarz musi jak najszybciej wrócić do formy, by pomóc zespołowi w walce o czołowe miejsce w Premier League – w miniony weekend The Reds przegrali z Machnesterem City, jeszcze bardziej oddalając się od Mistrzostwa Anglii.

Przypomnijmy, że FIFA Ultimate Team było ostatnio promowane przez Sony, a kilkanaście dni temu Electronic Arts przedstawiło Drużynę Roku FIFA 21, w której znalazł się Robert Lewandowski.

Źródło: Zdjęcie: Twitter: 433
https://www.pushsquare.com/news/2021/02/random_actual_liverpool_fc_footballer_diogo_jota_is_currently_the_number_1_fifa_player_on_playstation

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 21