Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.01.2021 10:05
FIFA 21 Ultimate Team FUT
619V

Sony reklamuje Turnieje PS4 i tryb FIFA 21 Ultimate Team. Mikrotransakcje wywołują krytykę

Sony PlayStation dalej angażuje się w promocję swojego systemu turniejowego Competition Center i FIFA 21 (a dokładniej trybu FIFA Ultimate Team).

Sony dalej angażuje się w promocję swojego systemu Turniejów PS4 (Competition Center) i FIFA 21 (a dokładniej trybu FIFA Ultimate Team). Na youtube'owym kanale PlayStation pojawił się kolejny materiał reklamujący zabawę w trybie FUT (FIFA Ultimate Team) w FIFA 21. Wcześniej polecano nam m.in. najbardziej niedocenianych zawodników, na których warto zwrócić uwagę podczas zabawy.

Najnowszy filmik to mały przewodnik po trybie FIFA Ultimate Team, skupiający się na pierwszych krokach w tym module. Oprócz tego nie zabrakło promocji systemu Turniejów PS4 (Competition Center).

Jak łatwo się domyślić reklamowanie trybu z mocnym udziałem mikrotransakcji, za które kupujemy karty graczy w FIFA 21, nie spodobało się specjalnie widzom. Filmik, który możecie odpalić poniżej, jest ostro krytykowany w związku z nastawieniem modułu FUT na mikropłatności. Warto też przypomnieć w tym kontekście o niesamowicie niskich ocenach użytkowników FIFA 21 na Metacritic. Nowa produkcja sportowa EA stała się jedną z najniżej ocenianych gier w historii, ze średnią użytkowników na poziomie 0,8/10 (wersja PS4).

O innych grach "zbombardowanych" niskimi ocenami na Metacritic w 2020 roku pisaliśmy w tym miejscu.

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21