Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 07.02.2021 16:12
cp2077
3649V

Cyberpunk 2077 wyłącza się, gdy dochodzi do eksplozji kilkudziesięciu pojazdów

Jeden z posiadaczy Cyberpunka 2077 na sprzęty Sony zauważył krytyczny błąd związany z eksplozjami pojazdów, który wyrzuca odbiorców do menu konsoli.

Cyberpunk 2077 stopniowo otrzymuje nowe patche poprawiające jakość gry na wszystkich platformach. Kolejna wielka aktualizacja jest zapowiedziana na bieżący miesiąc i powinna ona priorytetowo zająć się problemem, który uwiecznił jeden z użytkowników Reddita.

Keyvisuals, bowiem takim pseudonimem posługuje się ów użytkownik, postanowił przeprowadzić pewien eksperyment. Gracz zebrał w jednym miejscu kilkadziesiąt samochodów, po czym wystrzelił jeden nabój z granatnika, który wysadził pojazdy będące jak najbliżej środka.

Eksplozja przechodziła z samochód na samochód, lecz gdy na ekranie (warto zaznaczyć w tym momencie, że Cyberpunk 2077 został odpalony na PS5 dzięki wstecznej kompatybilności) pojawiło się dużo efektów specjalnych, gra od rodzimych deweloperów po prostu się wyłączyła i pokazała komunikat informujący o błędzie aplikacji, co nie powinno mieć miejsca.

Blowing up every vehicle (crashes the game) from r/cyberpunkgame

Źródło: https://www.dualshockers.com/cyberpunk-2077-crash-game-blow-up-vehicle/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077