Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.01.2021 23:30
Cyberpunk 2077 1.1 aktualizacja
8017V

Cyberpunk 2077 na PS4 i Xbox One. Gra po aktualizacji 1.1 poddana porównaniom

Od premiery sporej aktualizacji 1.1 do najnowszej gry od CD Projekt RED minęło zaledwie kilka godzin, a w Internecie możemy już trafić na masę materiałów analizujących obecny stan gry.

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia gra, która spotkała się z najbardziej kontrowersyjnym startem w historii. Skala problemów z grą, podsycona przez ogromną liczbę nabytych kopii, sprawiła, że o wszystkim głośno jest nawet dziś - ponad 1.5 miesiąca po premierze. Na szczęście CD Projekt RED cały czas pracuje nad dostarczaniem nam kolejnych usprawnień. Jednym z nich jest najnowsza aktualizacja okraszona numerem wersji 1.1.

Od premiery rzeczonego patcha minęło kilka godzin, a w Sieci już teraz możemy natknąć się na wiele analiz odnośnie do tego czy coś (a jeśli tak, to co) zmieniło się w działaniu oraz wyglądzie głośnej gry o przygodach w Night City. Użytkownik YouTube, ContraNetwork, przeprowadził kilkuminutowy test wydajności - możemy obserwować zmiany w liczbie klatek podczas przechadzania się po Night City, jak również przemierzania go autem. Na materiale doskonale widać, że, szybka jazda sprawia, iż daleko jest nawet do stabilnych 30 FPS-ów.

Drugi kanał, ElAnalistaDeBits, skupia się na znacznie większej liczbie elementów - rozdzielczości, klatkach na sekundę, zachowaniu NPC oraz dystansowi renderowania. W porównaniu zestawiono ze sobą aktualizację 1.1 na różnych konsolach - Xboksach One S|X, a także Xboksach Series S|X. Jak wynika z filmu - przepaść jest wciąż sporych rozmiarów! Sprawdźcie sami:

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uLJqTvWmXwo&ab_channel=ContraNetwork

https://www.youtube.com/watch?v=oZflz3RrCpg&ab_channel=ElAnalistaDeBits

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077