Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.02.2021 12:30
Control poradniki
1207V

Control Ultimate Edition z masą poradników tekstowych i wideo. Twórcy chcą pomagać przechodzić grę na PS5

Remedy Entertainment chce zadbać o to, by nawet najmniej doświadczeni gracze mieli okazję zrobić w ich hitowej produkcji wszystko, co tylko możliwe.

Control to bardzo udana gra z 2019, która w oczach wielu była najlepszym tytułem tamtego roku. Nie może więc dziwić to, z jak ciepłym przyjęciem spotkało się umieszczenie wersji ulepszonej do nowych generacji, Control Ultimate Edition, w usłudze PlayStation Plus (pełną ofertę na luty znajdziecie tutaj). Materiały z rozgrywki zdradzają natomiast, że nowe doznania rzeczywiście mogą robić niemałe wrażenie - spójrzcie sami.

Warto więc odnotować również fakt, iż Remedy Entertainment chce ułatwić graczom uporanie się grą na PlayStation 5. Jak przekazał Thomas Puha, dyrektor ds. komunikacji w studiu, ekipa stworzyła około 200 poradników w formie tekstów i filmików, które mogą znacznie uprościć poruszanie się po całym zawiłym kompleksie i szukanie odpowiednich rozwiązań. Zapowiedzi wdrożenia takiej możliwości przez Sony mogliśmy przecież oglądać jeszcze przed startem konsoli!

I bez wątpienia możemy cieszyć się, że ktoś rzeczywiście z tego korzysta. Dzięki wskazówkom ze strony twórców przejście gry od zera jest znacznie łatwiejsze - w gruncie rzeczy możemy znaleźć podpowiedzi odnośnie do zrobienia każdego zadania i trofeów. Ma to odciągnąć graczy od konieczności wchodzenia do Internetu i sprawić, że będą mogli lepiej radzić sobie w pojedynkę. Poniżej możecie sprawdzić, jak działa rzeczona funkcja:

Źródło: https://twistedvoxel.com/control-ultimate-edition-videos-text-guides-ps5/

Tagi: 505 Games Control Control Ultimate Edition Remedy Entertainment