PS Plus na luty już dostępne. Pobierajcie Control Ultimate Edition, Destruction AllStars oraz Concrete Genie

News
2754V
PS Plus na luty już dostępne. Pobierajcie Control Ultimate Edition, Destruction AllStars oraz Concrete Genie
Iza Łęcka | 02.02.2021, 07:38

Pod koniec stycznia japoński gigant przedstawił zestaw gier zmierzających za darmo do posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Już dzisiaj możecie rozpocząć pobieranie pozycji i zabawę w ulepszonej przygodzie Jesse Faden, dynamicznej rywalizacji w samochodach czy historii chłopca ożywiającego rysunki.

Trzeba przyznać, że od dłuższego czasu Sony oferuje społeczności graczy korzystających z PS Plus interesujące zestawy gier. Oprócz pozycji przeznaczonych na starszą generację Japończycy regularnie dodają produkcje na PS5, co zgadzałoby się z listopadowymi zapewnieniami, że w usłudze znajdą się również profity dla właścicieli nowej generacji.

Już od dzisiaj możecie pobierać gry udostępnione w PlayStation Plus na luty. Do dyspozycji oddane zostały aż trzy pozycje:

  • Control Ultimate Edition (PS4 & PS5)
  • Destruction AllStars (PS5)
  • Concrete Genie (PS4)

Podkręcony tytuł Remedy Entertainment oferuje szereg ulepszeń na PlayStation 5, między innymi dostosowanie sterowania do możliwości pada DualSense czy dwa tryby rozgrywki. Analiza ulepszonego Control została ostatnio udostępniona przez Digital Foundry. Tymczasem najnowsza gra Lucid Games nastawiona jest na efektowne zmagania w samochodach, gdzie liczy się akcja i dynamiczna naparzanka, a do dyspozycji graczy oddano wielu bohaterów oraz modeli samochodów.

Concrete Genie zadebiutowało na PS4 w 2019 roku, będąc całkiem ciepło przyjęte przez recenzentów – w chwili premiery pierwsze oceny oscylowały w granicy 78% (obecnie na Opencritic średnia wynosi 68%).

Gry możecie pobrać przez PlayStation 5 oraz aplikację PlayStation.

Źródło: PlayStation 5

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper