Nintendo szykuje zapowiedzi nowych tytułów na 2021. Wszystko zostanie przedstawione "w odpowiednim czasie"

News
1485V
Nintendo szykuje zapowiedzi nowych tytułów na 2021. Wszystko zostanie przedstawione "w odpowiednim czasie"
Kajetan Węsierski | 06.02.2021, 08:30

Druga połowa ubiegłego roku mogła nieco rozdrażnić fanów Nintendo - choć debiutowało sporo tytułów, to próżno szukać porównań do wcześniejszych lat.

Nintendo Switch to ogromny fenomen - i wypada powtarzać to przy okazji każdego wpisu o konsoli. Sprzęt sprzedaje się świetnie (nawet poza granicami Azji), a gry, które powstają na wyłączność, robią ogromne wrażenie swoją grywalnością, oryginalnością i pomysłem na mechanikę. To sprawia, że także same tytuły rozchodzą się jak świeże bułeczki - wystarczy zobaczyć rankingi podsumowujące 2020.

Niestety druga połowa roku nie była tak owocna, jak można by było oczekiwać. Nie oznacza to jednak, że sytuacja ta utrzyma się przez kolejne miesiące. Jak zapewnia prezes Nintendo, Shuntaro Furukawa, firma szykuje zapowiedzi sporej liczby nowych gier, które zostaną zaprezentowane w swoim czasie. Podczas spotkania dla inwestorów udzielił jednoznaczniej i wyczerpującej odpowiedzi na ten temat:

Nasza oferta gier na następny rok podatkowy to temat, który poruszymy w odpowiednim czasie. Początek już ogłosiliśmy: Super Mario 3D World + Bowser’s Fury w lutym, następnie Monster Hunter Rise w marcu i nowe Pokemon Snap w kwietniu. Cały czas jesteśmy w trakcie przygotowywania przeróżnych tytułów dla odbiorców na najbliższy rok podatkowy.

Cóż, wygląda na to, że możemy z optymizmem wyglądać najbliższych zapowiedzi ze strony firmy. Gracze robią sobie ogromne nadzieje, na których czele stoi oczywiście . Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się prawdopodobnie za kilka miesięcy.

Źródło: https://gamingbolt.com/nintendo-will-announce-further-switch-games-for-2021-at-the-appropriate-time

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper