Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2020 15:26
Prince of Persia Halo
2872V

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake miażdżony przez graczy. Fani wytykają błędy i krytykują jakość projektu

Ubisoft zapowiedział Prince of Persia: Piaski Czasu Remake, ale gracze wierzyli w znacznie lepszy powrót uznanej serii. Pierwszy zwiastun nie zapowiedział wybitnej oprawy, więc sympatycy Księcia wytykają błędy i pokazują zaskakujące niedbalstwo deweloperów.

Od lat czekamy na wielki powrót serii Prince of Persia, więc gdy pojawiły się pierwsze plotki o odświeżonej odsłonie, gracze nie ukrywali zainteresowania tytułem. Następnie otrzymaliśmy konkretne przecieki, które zwiastowały pełny „remake” i choć w ostateczności Ubisoft zapowiedział Prince of Persia: Piaski Czasu Remake, to jednak wielu fanów uniwersum liczyło na coś znacznie lepszego.

Z samego rana prezentowaliśmy konkretne porównanie Prince of Persia: Piaski Czasu Remake z oryginałem. Materiał potwierdza, że choć pierwotna wersja nie wygląda już najlepiej, to jednak ujawniony przez Ubisoft „Remake” powinien prezentować lepszą jakość.

W Sieci od razu pojawiły się pytanie – czy możemy liczyć na remake remake'u? Dodatkowo część fanów postanowiła poddać analizie pierwszy zwiastun i wyraźnie widać problemy gry.

Bohaterowie Prince of Persia: Piaski Czasu Remake wyglądają gorzej od postaci z poprzednich odsłon (choć gry debiutowały na poprzedniej generacji), w jednym miejscu na zwiastunie nie doczytał się wazon, broda bohatera na zbliżeniu również nie została wczytana, gdy protagonista trzyma w ręce sztylet, to jego ręce zatapiają się w nim, a na domiar złego – nawet na zwiastunie pojawiają się kopie modeli postaci.

To tylko część problemów, które zostały dostrzeżone na jednym zwiastunie. To właśnie ten materiał powinien zachęcić do pozycji, ale niezależnie od kraju – trailer zbiera bardzo negatywne opinie.

Prince of Persia Piaski Czasu Remake - zwiastun błędy - 1

Prince of Persia Piaski Czasu Remake - zwiastun błędy - 2

Prince of Persia Piaski Czasu Remake - zwiastun błędy - 3

Prince of Persia Piaski Czasu Remake - zwiastun błędy - 1

Prince of Persia Piaski Czasu Remake - zwiastun błędy - 5

Źródło: https://www.igromania.ru/news/97763/I_yeto_remeyk_Pochemu_fanaty_nedovolny_novoy_Prince_of_Persia_The_Sands_of_Time.html

Tagi: Prince of Persia: The Sands of Time Ubisoft