Silent Hill może faktycznie powrócić? Akira Yamaoka wspomina o oczekiwanym przez graczy projekcie

Gry (plotka)
1050V
Silent Hill może faktycznie powrócić? Akira Yamaoka wspomina o oczekiwanym przez graczy projekcie
Wojciech Gruszczyk | 04.02.2021, 19:52

Akira Yamaoka w ostatnim czasie pracował przy Medium od Bloober Team, ale kompozytor znany z serii Silent Hill mówi o kolejnym projekcie. Latem ma odbyć się prezentacja wciąż niezapowiedzianej produkcji.

Od miesięcy pojawiają się plotki dotyczące nowej gry z serii Silent Hill, ale wciąż brakuje nam stosownej zapowiedzi. Konami chętnie dzieli się IP wrzucając elementy z serii do innych horrorów, jednak tak naprawdę nadal nie wiemy, jakie są plany japońskiej korporacji.

Interesujące słowa wypowiedział Akira Yamaoka, który zdradził, że jego najnowszy projekt zostanie ujawniony „gdzieś w okolicy lata” i może to być produkcja, o której ludzie chcą usłyszeć.

Kompozytor nie chciał zdradzić dodatkowych szczegółów, ale nie bez powodu jego słowa są automatycznie łączone z serią Silent Hill – choć trzeba przyznać, że w ostatnim czasie nie słyszeliśmy wielu plotek dotyczących horroru. Jeszcze w zeszłym roku z tajnym tytułem było łączone Sony (reboot dla PS5) lub mniejsze studio (jako odcinkowy horror), jednak wciąż brakuje jednego – konkretnego ruchu od Konami.

Źródło: https://www.dualshockers.com/new-silent-hill-tease/

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper