Silent Hill. Plotki dotyczące nowej odsłony marki są wiarygodne - zapewnia dziennikarz

News
1447V
Silent Hill. Plotki dotyczące nowej odsłony marki są wiarygodne - zapewnia dziennikarz
Mateusz Wróbel | 24.10.2020, 20:30

Jeden z dziennikarzy portalu Game Informer wyjawił, iż według niego nowy Silent Hill naprawdę powstaje, a jego prezentacja powinna odbyć się na najbliższych imprezach gamingowych.

O nowym Silent Hillu, zmierzającym prosto na konsolę PlayStation 5, mówi się już od paru miesięcy. Gracze domagają się, aby seria hucznie powróciła na rynek, a co więcej, z przytupem. Niektórzy anonimowi deweloperzy i dziennikarze wypowiadali się nt. marki, zaznaczając, iż trwają prace nad nie jedną, a kilkoma pełnoprawnymi tytułami AAA wchodzącymi w skład serii.

Jeden z dziennikarzy Game Informera, Imran Khan, wspomniał, że według niego wszystkie dotychczasowe plotki nt. nowego Silent Hilla są prawdziwe:

Myślę, że plotki są wiarygodne i wiem, że ludzie, którzy podobno są zaangażowani w Silent Hill, pracują nad jakimś projektem”.

Khan nie może potwierdzić, że jest to na pewno wyżej wspomniana gra, ale słyszał wystarczająco dużo plotek, że nadchodzący tytuł zostanie ujawniony na jednej z najbliższych imprez gamingowych. Na jakiej? Nie wiadomo, bowiem obecnie żadna z korporacji nie szykuje żadnego dużego show, a większość graczy będzie teraz skupiona na czytaniu testów PS5 i XSX.

 

Źródło: https://www.gamesradar.com/sony-silent-hill-rumours-are-credible-according-to-industry-insider/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych