Tom Holland jako James Bond? Aktor potwierdza, że chce zostać Agentem 007

Filmy i seriale
1953V
Tom Holland jako James Bond? Aktor potwierdza, że chce zostać Agentem 007
Wojciech Gruszczyk | 04.02.2021, 19:20

Daniel Craig nie zamierza dłużej wskakiwać w garnitur Agenta 007, ale Barbara Broccoli wciąż nie zdradziła, kto w przyszłości wcieli się w Jamesa Bonda. Jak się jednak okazuje, Tom Holland jest gotowy, by rozpocząć misję dla Secret Intelligence Service.

Tom Holland pracuje teraz na planie „Spider-Mana 3”, a wcześniej aktor wystąpił w „Uncharted” oraz „Cherry” (zobaczcie zwiastun). Brytyjczyk jest rozchwytywany, ale możecie mieć pewność, że gwiazdor wcielający się w między innymi Petera Parkera ma ochotę na kolejną rolę.

Podczas rozmowy z redakcją Variety, Holland powiedział wprost: „bardzo chciałbym zostać Jamesem Bondem”. Następnie aktor dodał, że jego pragnienie jest związane z pochodzeniem oraz zamiłowaniem do kina:

„Mam na myśli to, że jako młody Brytyjczyk, który kocha kino, chciałbym być Jamesem Bondem. Więc, wiesz, po prostu to mówię. Wyglądam całkiem nieźle w garniturze”.

Tom Holland potwierdził, że posiada dwie nowe role, w których wystąpi w najbliższych latach i choć jest bardzo podekscytowany, to nie może jeszcze o nich mówić. Warto jednak podkreślić, że Holland w czerwcu skończy zaledwie 25 lat, a dotychczas najmłodszym Bondem został George Lazenby – gdy kręcono „W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości” aktor miał 29 lat.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/tom-holland-wants-to-play-james-bond-teases-other-future-roles/1100-6487127/

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper