Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2021 19:17
Cherry Apple TV+
883V

Cherry zamiast Uncharted. Tom Holland promuje nowy film od braci Russo

Tom Holland w tym tygodniu opublikował teaser, który niestety nie zapowiadał pierwszego zwiastuna „Uncharted”. Zamiast tego możemy sprawdzić trailer produkcji, za którą odpowiadają bracia Russo.

Tom Holland skacze od projektu do projektu, ponieważ w zeszłym roku aktor zakończył prace na planie „Uncharted” i automatycznie rozpoczął przygotowanie „Spider-Mana 3”, a najwidoczniej wcześniej opracował wszystkie niezbędne sceny do „Cherry”.

Jest to produkcja, którą w zeszłym roku Apple kupiło za ponad 40 mln dolarów. Za tytuł odpowiadają bracia Russo („Avengers: Wojna bez granic”, „Avengers: Koniec gry”, „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”) i jest to ekranizacja książki Nico Walkera.

„Cherry” zaprezentuje opowieść przygotowaną na podstawie prawdziwych wydarzeń – główny bohater powróci z wojny w Iraku i będzie cierpiał z powodu niezdiagnozowanego zespołu stresu pourazowego. Ucieczką od problemów okazuje się heroina, ale w pewnym momencie zaczyna brakować pieniędzy.

12 marca „Cherry” zostanie udostępniony na platformie Apple. Warto zaznaczyć, że wcześniej film trafi także do wybranych kin.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apple apple tv+ Cherry trailer zwiastun