Hitman 3 prezentuje nowości. IO Interactive przedstawia mapę drogową na luty i zapowiada atrakcje

News
720V
Hitman 3 prezentuje nowości. IO Interactive przedstawia mapę drogową na luty i zapowiada atrakcje
Wojciech Gruszczyk | 04.02.2021, 15:59

IO Interactive rozpoczyna rozbudowę Hitmana 3. Twórcy ujawnili plany na luty i gracze mogą szykować się na nowe wydarzenia. Do gry trafią kolejne cele, które będziemy eliminować w różnych warunkach. Poznajcie szczegóły.

IO Interactive już po debiucie Hitmana i Hitman 2 udowodniło, że potrafi zadbać o swoje produkcje. Nie inaczej będzie w przypadku najnowszej historii Agenta 47 i deweloperzy właśnie zaprezentowali mapę drogową na luty.

W trakcie następnych dni otrzymamy dostęp do kolejnych kontraktów – twórcy wykazują się pomysłowością i zachęcają fanów Hitmana do gimnastyki. Ponownie trafimy do znanych lokacji, ale tym razem otrzymamy do wykonania zupełnie nowe misje.

Deweloperzy zapowiedzieli, że to początek długiej drogi, podczas której zapewnią zainteresowanym szereg wyzwań. Warto oczywiście pamiętać, że Hitman 3 otrzyma także pełnoprawne rozszerzenia, ale przynajmniej aktualnie zespół nie ujawnił planów.

Hitman 3 okazał się dużym sukcesem, który pozwoli IO Interactive w spokoju rozwijać trylogię Bonda, ale możemy mieć pewność, że w odpowiednim momencie Agent 47 powróci.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych