Odin: Valhalla Rising robi wrażenie grafiką. Ogromny świat na zwiastunie i gameplayu

News
2034V
Odin: Valhalla Rising robi wrażenie grafiką. Ogromny świat na zwiastunie i gameplayu
Bartosz Dawidowski | 04.02.2021, 12:26

Odin: Valhalla Rising zachwyciło nas już w grudniu 2020 roku, kiedy zaprezentowano pierwszy trailer tej koreańskiej gry. Pora przyjrzeć się kolejnym materiałom promocyjnym - tym razem poświęconym różnym regionom ogromnego świata gry.

Odin: Valhalla Rising, za które odpowiedzialne jest koreańskie studio Kakao Games ,zmierza na PC i smartfony. Premiera tego RPG ma się odbyć jeszcze w tym roku. Tytuł został zainspirowany skandynawską mitologią - w grze zmierzymy się m.in. z wieloma bestiami, znanymi z legend wikingów.

Wiadomo już, że Odin: Valhalla Rising  zapewni duże, otwarte środowisko, podzielone na 4 zasadnicze regiony:  Midgard, Jotunheim, Niflheim i Alfheim. Świat ma być na tyle duży, że do jego przemierzania konieczne będzie korzystanie z koni, wielkich wilków czy latających stworów (wskoczymy np. na grzbiety smoków czy ogromnych orłów).

Sieciowy roleplay, hulający na Unreal Engine 4, ma się pojawić na rynku w 2021 roku. Niestety biorąc pod uwagę to, że Odin pojawi się też na smartfonach, do gry wepchnięte zostaną pewnie mikrotransakcje. Miejmy jednak nadzieję, że ich system zostanie tak dobrze rozwiązany, jak chociażby w Genshin Impact.

Po pierwszy zwiastun Odin odsyłam was tutaj.

https://youtu.be/s3Kkcyo6EqM
https://youtu.be/uYvyTcLD0rQ

Źródło: https://twinfinite.net/2021/02/odin-valhalla-rising-trailer-world/

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper