Plemiona Europy. Nowa produkcja Netflixa na zwiastunie. Science fiction od twórców serialu Dark

Filmy i seriale
2065V
Plemiona Europy. Nowa produkcja Netflixa na zwiastunie. Science fiction od twórców serialu Dark
Bartosz Dawidowski | 03.02.2021, 11:17

Netflix już w grudniu zaprezentował pierwszy teaser "Plemion Europy", czyli serialu science fiction, stworzonego przez autorów chwalonej produkcji "Dark". Dziś możemy zobaczyć znacznie dłuższą zajawkę.

"Plemiona Europy" to 6-odcinowa seria, stworzona przez Quirina Berga, Maza Wiedemanna i Maximiliana Vettera, czyli ekipę odpowiedzialną za zachwalany serial "Dark".

Serial zadebiutuje w ofercie Netflixa już 19 lutego 2021 r. Wiemy już, że akcję "Plemion Europy" osadzono w 2074 roku. Na Starym Kontynencie doszło do tajemniczego kataklizmu, który sprawił, że upadły wielkie struktury państwowe. Obecnie pozostający przy życiu ludzie walczą ze sobą zaciekle o dominacje i przetrwanie. Serial skupi się w takim klimacie na trzech bohaterach z jednej rodziny, pochodzących z plemienia zwanego "Źródlanami".

Po dobrym poziomie serialu "Dark" i tym razem możemy spodziewać się porządnego science-fiction. Do premiery zostały ostatnie dni. 1 sezon "Plemion Europy", zawierający 6 odcinków, zadebiutuje na Netflixie dokładnie 19 lutego.

Po pierwszy teaser serialu odsyłam was tutaj.

Źródło: YouTube

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych