Nowiny ze świata na zwiastunie. Netflix promuje wysoko ocenianą produkcję z Tomem Hanksem

Filmy i seriale
1315V
Nowiny ze świata na zwiastunie. Netflix promuje wysoko ocenianą produkcję z Tomem Hanksem
Iza Łęcka | 01.02.2021, 11:11

Netflix rozpoczął promocję filmu „Nowiny ze świata”, który w Polsce już w przyszłym tygodniu zasili bibliotekę platformy. Przedstawiono zwiastun zapowiadający historię weterana wojny secesyjnej. Sprawdźcie szczegóły.

Obraz „Nowiny ze świata” zadebiutował pod koniec 2020 roku w Stanach Zjednoczonych, tymczasem Netflix nabył prawa do produkcji i zamierza ją udostępnić na serwisie w wybranych europejskich krajach – widzowie z Polski zobaczą western od 10 lutego.

Tytuł został doceniony przez krytyków: na serwisie Rotten Tomatoes 88% z 206 dziennikarzy oraz 89% z 1347 widzów poleca produkcję, która zebrała oceny na poziomie 74% na Metacritic. Rezultaty są na tyle obiecujące, że powinny skłonić wielu abonentów Netflixa do zapoznania się z obrazem. Za reżyserię odpowiedzialny jest Paul Greengrass ("Jason Bourne", "Kapitan Phillips"), a scenariusz bazujący na bestsellerowej książce Paulette Jiles został napisany przez Luke'a Daviesa. 

„Nowiny ze świata” przedstawia historię kapitana Jeffersona Kyle'a Kidda (Tom Hanks), który pięć lat po wojnie secesyjnej podróżuje od miasta do miasta, dzieląc się z mieszkańcami wiadomościami – o prezydentach, sytuacji politycznej, wielkich konfliktach czy katastrofach rozgrywających się w najodleglejszych zakątkach kraju. Na równinach Teksasu spotyka dziesięcioletnią Johannę (Helena Zengel), która została wychowana przez plemię Kiowów, a teraz wbrew swojej woli musi wrócić do biologicznych rodziców.

Sprawdźcie naszą recenzję 2 sezonu "Park Jurajski: Obóz kredowy", który jest dostępny na Netflixie.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper