Nioh Remastered i Nioh 2 Remastered na zwiastunie. Misja na PS5 wczytuje się w mniej niż 2 sekundy

News
1178V
Nioh Remastered i Nioh 2 Remastered na zwiastunie. Misja na PS5 wczytuje się w mniej niż 2 sekundy
Iza Łęcka | 04.02.2021, 08:55

Koei Tecmo promuje nowe wydanie Nioh i Nioh 2, które są częścią kolekcji. Najnowszy zwiastun prezentuje zastosowane ulepszenia. Sprawdźcie materiał i bardzo ciekawe porównanie pokazujące możliwości szybkiego wczytywania rozgrywki na PS5.

Nioh i Nioh 2 działają na PS5 dzięki wstecznej kompatybilności, ale deweloperzy dopracowali pozycje, oferując ulepszenia, dzięki czemu już jutro na rynku pojawią się odświeżone wydania obu produkcji. Team Ninja otwarcie mówi o remasterach, gdyż doczekaliśmy się poprawionej oprawy, wsparcia płynności rozgrywki do 120 klatek na sekundę, zadbano o dźwięk 3D oraz wykorzystano możliwości kontrolera DualSense.

Gracze mogą liczyć na przeniesienie stanu rozgrywki z poprzedniej generacji, a jedną z efektowniejszych zmian jest znacznie szybsze wczytywanie. Na drugim filmie zobaczycie różnice pomiędzy czasem uruchomienia Nioh 2 na PlayStation 4, PlayStation 5 ze wstecznej kompatybilności z PS4 oraz na pełnym wydaniu PS5. Rozbieżność w szybkości jest znacząca, co dla wielu sympatyków wymagających walk będzie sporym atutem nowej edycji. Jak możecie się przekonać, najnowsza wersja pozwala całkowicie wyeliminować okno wczytywania, a użytkownicy po niespełna 2 sekundach rozpoczynają rozgrywkę.

Sprawdźcie również naszą rozmowę z reżyserem serii Nioh oraz zobaczcie długi gameplay drugiej odsłony z PS5.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper