Iza Łęcka Iza Łęcka 01.02.2021 10:29
Nioh 2 długi gameplay
1042V

Nioh 2 Remastered z PS5 na 46-godzinnej rozgrywce. Wydawca szykuje graczy na umieranie

W ostatnich dniach Keoi Tecmo prowadziło długi live-stream, podczas którego deweloperzy grali w ulepszone wydanie Nioh 2 i zdradzali kulisy prac nad tytułem. To dobra prezentacja produkcji tuż przed zbliżającą się premierą na PlayStation 5.

Koei Tecmo oraz Team Ninja zaproponują kolejnym sympatykom wymagających pozycji Nioh oraz Nioh 2. Dwie części serii będą dostępne już w tym tygodniu na PlayStation 5 – remastery otrzymają między innymi ulepszoną oprawę oraz wsparcie kontrolera DualSense. Nioh 2 zadebiutuje także na PC.

Japończycy, pragnąc przygotować fanów na Nioh 2, opracowali wielki live-stream. Wydarzenie trwało kilka dni, a podczas 46-godzinnej relacji Junichi Kato oraz Mokou (YouTuberzy) poznali całą produkcję. Jest to dość nietypowa forma promocji, ale materiały pokazujące całą historię z pozycji znajdziecie łatwo w Sieci – w przypadku gier Team Ninja najważniejsze jest samo doświadczenie i satysfakcja płynąca z walki.

Pamiętajmy, że w najbliższym czasie nie możemy liczyć na kolejną część Nioh. Japońscy deweloperzy skupiają się obecnie na innych projektach i planują ważne ogłoszenia na 2021 rok. Sprawdźcie nasz wywiad z reżyserem serii.

Źródło: https://twinfinite.net/2021/01/nioh-2-remastered-29-hours-gameplay/
https://twinfinite.net/2021/01/nioh-2-remastered-ps5-gameplay-cleared/

Tagi: Nioh 2 Remastered – Edycja kompletna Sony Interactive Entertainment Team Ninja