Destruction AllStars podzieliło dziennikarzy. Gra z PS5 zbiera oceny od 4 do 8

Gry
1509V
Destruction AllStars podzieliło dziennikarzy. Gra z PS5 zbiera oceny od 4 do 8
Wojciech Gruszczyk | 03.02.2021, 17:55

Destruction AllStars nie będzie kolejnym hitem Sony. Ekskluzywna gra z PS5 podzieliła dziennikarzy i wśród opinii pojawiają się narzekania na między innymi nudę oraz problemy ze sterowaniem.

Sony na przestrzeni ostatnich lat zapewniło szereg kapitalnych gier, które zbierały fantastyczne oceny, ale według pierwszych opinii możemy przyjąć, że Destruction AllStars nie podąży drogą pełną sukcesów wyznaczoną przez między innymi The Last of Us 2 oraz God of War.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Sieci pojawiły się pierwsze recenzje Destruction AllStars, które nie zwiastują kolejnego hitu. Aktualnie najniższą ocenę (4/10) wydała redakcja Videogameschronicle – dziennikarz podkreśla, że choć tytuł oferuje świetne projekty postaci, a samochody dobrze się prowadzi, to jednak pozycja oferuje nudne tryby, bezsensowną progresję oraz charakteryzuje się problemami ze sterowaniem.

Destruction AllStars jest „o wiele za drogie bez PlayStation Plus” według redakcji Millenium (7+/10), ale w tym wypadku redaktor zachwala działanie gry, humor, ciekawe postacie oraz zróżnicowane warianty rzogrywki. Produkcja ma jednak oferować skromna zawartość dla singlistów oraz słabe mapy. Najwyższą notę wystawiło Dailystar (8/10) – zdaniem Brytyjczyków pozycja ma oferować świetną zabawę i „sprawia wrażenie oryginalnej”, choć sporo elementów zostało zapożyczonych z innych pozycji.

Produkcja Lucid Games zebrała obecnie oceny na poziomie 64%, ale należy zauważyć, że średnią mocno zaniża nota wystawiona przez VGC:

  • 80 - Daily Star
  • 78 - GamePro Germany
  • 75 - Critical Hit
  • 70 - Millenium
  • 40 - VGC

Sprawdźcie również gameplay z Destruction AllStars oraz pamiętajcie o ofercie PS Plus.

Źródło: https://www.metacritic.com/game/playstation-5/destruction-allstars

Komentarze (96)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper