Total War: Warhammer 3 oficjalnie! Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły

News
1831V
Total War: Warhammer 3 oficjalnie! Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 03.02.2021, 16:00

Po wielu zajawkach i wielkim wyczekiwaniu graczy, SEGA właśnie zapowiedziała Total War: Warhammer 3. Produkcja jeszcze w tym roku zadebiutuje na komputerach osobistych i teraz możecie sprawdzić pierwszy zwiastun, zerknąć na screeny oraz poznać szczegóły.

Creative Assembly już w zeszłym roku opublikowało tajemniczy teaser, a w ostatnich dniach deweloperzy przedstawili kilka materiałów, które miały przygotować śmiałków na dzisiejsze ogłoszenie. Teraz możemy potwierdzić, że Total War: Warhammer 3 nadciąga i zadebiutuje jeszcze w 2021 roku.

Twórcy serii Total War wciąż współpracują z Games Workshop, by wspólnie zaproponować graczom zwieńczenie trylogii – produkcja pozwoli śmiałkom uczestniczyć w niszczycielskim konflikcie pomiędzy krwiożerczymi demonami a strażnikami świata śmiertelników.

W Total War: Warhammer 3 każdy najmniejszy wybór będzie miał znaczenie i wpłynie na rywalizację frakcji. Deweloperzy wspominają o „strategicznej rozgrywce na niespotykaną wcześniej skalę”. W pozycji nie zabraknie nowych, ikonicznych ras ze świata Warhammera – w tym debiutujące w grach komputerowych Kislevu i Cathay. 

Tutaj na pewno warto dodać, że Cathay w klasycznym Warhammerze (figurki) nigdy nie był dotychczas grywalną frakcją, ale deweloperzy pod czujnym okiem Games Workshop otrzymało możliwość wzbogacenia uniwersum. W tytule nie zabraknie także frakcje Bogów Chaosu – Khorne’a, Nurgle’a, Slaanesha i Tzeentcha.

Total War: Warhammer 3 zapewni graczom możliwość toczenia bitew z najbardziej wpływowymi rasami, a podczas walk wykorzystamy najbardziej zróżnicowany wachlarz legendarnych bohaterów, potworów, latających stworów czy też magicznych mocy w całej serii.

Ian Roxburgh, producent gry, zapowiedział tytuł następującymi słowami:

„Od początku mieliśmy wizję, by stworzyć serię, która oferuje możliwość odbycia niesamowitej podróży w uwielbianym przez nas wszystkich świecie. Ogromne wsparcie graczy, dzięki któremu pierwsze dwie części odniosły sukces, sprawiło, że wspięliśmy się na szczyty naszych ambicji i teraz chcemy, by wszyscy poznali efekt tej pracy”.

Kilka słów dodał także Jon Gillard, główny kierownik ds. licencji:

„Kunszt, oddanie i autentyczność świata Warhammera, które Creative Assembly przelało w powszechnie chwaloną markę Total War Warhammer, wprawiło nas w Games Workshop, jak również fanów na całym świecie, w ogromny zachwyt. Tworzenie i projektowanie armii Kataju i Kisleva dla tego projektu sprawiło wiele radości naszym projektantom i nie możemy się doczekać, by zobaczyć je w akcji w tej ogromnej, trzeciej odsłonie serii”.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper