Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2021 21:15
Total War: Warhammer 3 lub DLC do Warhammer 2
967V

Total War: Warhammer 3 lub DLC do Warhammer 2? Creative Assembly opublikowało teaser

Creative Assembly opublikowało teaser kolejnego projektu z serii Total War: Warhammer. Może to być nowe DLC do wcześniej wydanego Total War: Warhammer 2 lub zapowiedź Total War: Warhammer 3. Według niektórych graczy – deweloperzy szykują już kontynuację.

Creative Assembly w zeszłym roku zaprosiło graczy na Total War Saga Troy – produkcja była dostępna za darmo w Epic Games Store, a teraz zespół rozwija pozycję za pomocą dodatków. Możemy mieć jednak pewność, że deweloperzy pracują już nad kolejną częścią serii i tym razem zespół rozwija Total War: Warhammer.

Już w zeszłym roku wspominałem o tajemniczej zajawce – według naszych czytelników miało to być DLC do Total War: Warhammer 2. Teraz jednak pojawił się kolejny materiał i społeczność jest podzielona – część obstawia dodatek do „Dwójki”, a wielu szykuje się na Total War: Warhammer 3.

Na Reseterze pojawił się nawet screen wiadomości – jeden z YouTuberów związanych z marką wrzucił ten teaser na swój kanał zapowiadając nadejście trzeciej części serii. Z miejsca pojawiło się pytanie – czy to przypadkiem nie jest DLC? MrSmartDonkeyLP jest jednak przekonany, że nadciąga Total War: Warhammer 3.

Total War Warhammer 3

Co to będzie? Przekonamy się pewnie w niedalekiej przyszłości, ale sympatycy marki powinni szykować się na kolejne bitwy.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/creative-assembly-posts-cryptic-video-total-war-warhammer-3-teased.369873/

Tagi: Creative Assembly Sega Total War: Warhammer II