Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 19:32
Total War Warhammer 3
1286V

Total War: Warhammer 3 nadciąga? Twórcy opublikowali teaser

Creative Assembly może szykować się do ujawnienia Total War: Warhammer 3. Twórcy opublikowali materiał wideo zapowiadający prezentację. Część graczy jest przekonanych, że nadciąga kolejna produkcja w uniwersum Warhammera. Sprawdźcie materiał.

Creative Assembly specjalizuje się w rozwoju marki Total War. Kilka miesięcy temu deweloperzy rozdali Total War Saga: Troy za darmo i według twórców – była to świetna decyzja, ponieważ pozwoliła znacząco rozbudować grupę graczy, którzy mogą być zainteresowani kolejnymi odsłonami.

Teraz możemy potwierdzić, że nadciąga nowy Total War, ponieważ na oficjalnym kanale YouTube serii pojawiło się poniższe wideo. Twórcy jeszcze nie mówią wprost, na jakie areny chcą zaprowadzić graczy, ale nie brakuje głosów, według których nadciąga Total War: Warhammer 3.

Trzeba zauważyć, że poprzednie odsłony serii debiutowały w 2016 i 2017 roku, a w 2019 roku Creative Assembly potwierdziło, że powstaje trzecia część, która w tamtym czasie znajdowała się w zaawansowanej fazie produkcji. Nie znamy jednak konkretnych szczegółów dotyczących gry, więc musimy zaczekać – autorzy powinni w niedalekiej przyszłości ujawnić tytuł.

Źródło: https://gamingbolt.com/next-total-war-teased-in-new-trailer

Tagi: Total War Total War: Warhammer total war: warhammer 3