PS5 z nową aktualizacją. Sony usprawnia PlayStation 5

News
3712V
PS5 z nową aktualizacją. Sony usprawnia PlayStation 5
Iza Łęcka | 03.02.2021, 10:21

Sony właśnie opublikowało na serwerach nową aktualizację firmware PlayStation 5. Wyeliminowany został jeden z problemów, a inżynierzy zajęli się kolejnymi poprawkami działania PS5. Sprawdźcie szczegóły.

Z samego rana Japończycy zaprosili graczy na promocję przygotowaną na PlayStation Store oraz przedstawili najnowszy raport finansowy, tymczasem inżynierowie zadbali o lepsze działanie PS5. Najświeższy firmware skupia się na wyeliminowaniu błędu związanego z instalacją gier z PlayStation 4:

Pomimo braku wcześniejszej zapowiedzi, producent pokusił się o nowe usprawnienia poświęcone produkcjom z PS4 jakie otrzymały uaktualnienia do wersji PS5 - zdarzało się, że część gier po instalacji była ich pozbawiona. Regułą już jest, że kolejne patche poprawiają wydajność działania systemu. Wielkość plików wynosi około 860 MB.

Kilka dni temu poruszaliśmy na portalu kwestię niedogodności, która związana jest z wadliwym działaniem HDR podczas rozgrywki w rozdzielczości 4K ze 120 klatkami na sekundę w telewizorach Samsunga. Zgodnie z zapewnieniami, Sony pracuje już nad aktualizacją, której możemy spodziewać się dopiero w przyszłym miesiącu.

 

Źródło: Twitter: SoKfa_ce

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper