Super Mario 3D World + Bowser's Fury łączy pokolenia. Nowe reklamy Switch

News
780V
Super Mario 3D World + Bowser's Fury łączy pokolenia. Nowe reklamy Switch
Bartosz Dawidowski | 02.02.2021, 13:07

Najważniejszą premierą Nintendo w lutym jest bez cienia wątpliwości Super Mario 3D World + Bowser's Fury. Firma zabrała się do intensywnego reklamowania tej premiery.

Już 12 lutego Super Mario 3D World + Bowser's Fury wskoczy do oferty gier na Nintendo Switch. Nintendo ostro zabrało się do promowania tego wydawnictwa. Firma postawiła na doskonale już znany, marketingowy styl, w którym nie brakuje aktorów, pokazujących jak świetną zabawę oferuje Nintendo Switch.

W typowo "lifestyle'owych" reklamach pojawia się motyw więzi pokoleń - rodziców, którzy doskonale bawią się z dzieciakami. Oczywiście wszystko przy Nintendo Switch.


Oprócz Super Mario 3D World + Bowser's Fury Nintendo reklamuje w podobnym stylu również inne, starsze gry - Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics i Super Mario Party.

Przypominam, że niedawno poznaliśmy informacje na temat rozdzielczości i framerate'u z Super Mario 3D World. Pełne informacje na ten temat czekają na was tutaj. 

Sprawdźcie też najważniejsze wydarzenia i zapowiedzi dotyczące Nintendo Switch z pierwszych tygodni 2021 roku.Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper