Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 31.01.2021 17:27
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury frame-rate
1918V

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Ujawniono docelową rozdzielczość i płynność gry

Nintendo ratuje wszystkie możliwe hity z Wii U i wrzuca je na swojego szalenie popularnego Switcha, dzięki czemu naprawdę rewelacyjne produkcje z ostatniej konsoli Japończyków dostają drugie życie.

Super Mario 3D World było drugą najlepiej sprzedającą się grą na Wii U i zamknęło swój żywot z rezultatem 5,86 milionów sprzedanych egzemplarzy, co jak na 13 mln sprzedanych konsol, jest wynikiem wręcz oszałamiającym.

Teraz jeden z największych hitów poprzedniej generacji powróci na Nintendo Switch już 12 lutego i ponownie pokaże nam moc kreatywności drzemiącą w projektantach japońskiej korporacji. Poza nową zawartością, Nintendo nieco odświeżyło swój tytuł wizualnie, dzięki czemu w oryginalne poziomy zagramy w następujących warunkach:

  • Dock: 1080p, 60fps 
  • Przenośnie:  720p, 60fps

Jeśli zaś chodzi o bardziej odpicowane misje z Bowser's Fury, tutaj zostaniemy zamknięci w 720p w obu przypadkach, lecz tylko na docku otrzymamy 60 klatek na sekundę.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/01/super_mario_3d_world_plus_bowsers_fury_frame_rate_and_resolution_detailed

Tagi: Nintendo Super Mario 3D World + Bowser’s Fury