Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.02.2021 10:36
Nintendo przypomina o najważniejszych wydarzeniach i zapowiedziach z początku 2021 roku
712V

Nintendo przypomina o najważniejszych wydarzeniach i zapowiedziach z początku 2021 roku

Nintendo w ostatnich dniach przypominało nam o najgorętszych premierach ze Switch w styczniu 2021 roku. Tym razem firma przypomina o najważniejszych zapowiedziach, do których doszło w ostatnich tygodniach.

Nintendo przygotowało materiał "Monthly Rewind", przypominający o najważniejszych wydarzeniach związanych ze Switch. Oczywiście tym razem na tapetę wrzucono styczeń 2021 r.

W filmiku japońska firma przypomina o pierwszej, konkretnej zapowiedzi nowego Pokemon Snap (więcej informacji tutaj - gra dorobiła się już daty premiery). Kolejne styczniowe wydarzenia, związane ze Switchem, to przede wszystkim demo Monster Hunter Rise, świeży zwiastun i potwierdzona data premiery gry Capcomu (26 marca 2021 r.). W styczniu mogliśmy też dokładniej przyjrzeć się Super Mario 3D World i trybowi kooperacji dla 2 graczy. Tytuł zadebiutuje na rynku już 12 lutego 2021 r.

Japońska firma nie zapomniała też o aktualizacjach do smartfonowego Mario Kart Tour. Nintendo przypomina przede wszystkim o trasie w Berlinie, która była dostępna do 26 stycznia. Wydawca zapowiada, że ten tor będzie dostępny również w przyszłości.

Pod koniec filmiku czeka na was szybki przegląd styczniowych nowości wydawniczych - m.in. Scott Pilgrim czy Cyber Shadow. Po pełną listę styczniowych nowości, wydanych na Switch, zapraszam was tutaj.

Źródło: YouTube

Tagi: Nintendo switch