Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.01.2021 09:45
Xbox podsumowanie dni
471V

Xbox z nowym podsumowaniem tygodnia. Najważniejsze wydarzenia minionych dni na specjalnym materiale

Jak co weekend, ekipa z Xbox Wire przygotowała dla nas zestawienie największych wydarzeń minionego tygodnia w formie wideo - jeśli boicie się, że coś Was ominęło, koniecznie rzućcie okiem! 

Nowa generacja konsol cały czas się rozwija - zarówno ze strony Sony, jak i Microsoftu. W minionym tygodniu na Xboksach pojawiło się całkiem sporo mocnych gier (całą listę znajdziecie w tym miejscu) pośród których było kilka perełek. Jedną z nich bez wątpienia było The Medium od polskiego Bloober Team, które skradło serca mnóstwa graczy. Jeśli jesteście ciekawi, jak my oceniliśmy projekt - recenzje Wojtka przeczytacie tutaj.  

Jeśli jednak jakimś cudem ominęły Was nowości minionego tygodnia, koniecznie poświęćcie kilkanaście minut, aby zapoznać się ze specjalnym materiałem, który przygotowała ekipa z Xboksach. W swoim cotygodniowym wydaniu wideo, podsumowali najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w ostatnich dniach - wśród społeczności oraz twórców gier pod kątem sprzętu Microsoftu. 

W najnowszym odcinku skupiono się w dużej mierze na najważniejszych premierach (jak choćby wspomniane The Medium) oraz tytułach, w które mogliśmy przez kilka dni grać za darmo (wśród nich były między innymi Naruto to Boruto: Shinobi Striker oraz Terraria). Nie zabrakło oczywiście informacji o Game Passie i nowych aktualizacjach. Zresztą, sprawdźcie sami, co jeszcze się działo

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/01/29/this-week-on-xbox-january-29-2021/

Tagi: Bloober Team Microsoft The Medium Xbox XSX