Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

4,8
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 4.8
XONE 5.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Soleil
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
31.08.2018
Europa:
31.08.2018
Polska:
31.08.2018
Producent:
Soleil
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
31.08.2018
Europa:
31.08.2018
Polska:
31.08.2018

Recenzja redakcji

Naruto to Boruto: Shinobi Striker - recenzja gry. Niewykorzystany potencjał
6.0
Naruto to Boruto: Shinobi Striker - recenzja gry. Niewykorzystany potencjał
PS4 XONE PC

Naruto to Boruto: Shinobi Striker - opis gry

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to bijatyka z walkami 4 vs. 4 wyprodukowana przez Soleil i wydana przez Bandai Namco. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Powstał on na podstawie popularnej mangi/anime Naruto.

Naruto to Boruto to bijatyka (a konkretnie arena fighter), w której rywalizować może maksymalnie osiem osób - po cztery na jedną drużynę. Gra, jak wspomniano, bazuje na popularnej mandze/anime Naruto. Posiada ona pewne fabularne założenia, lecz ogólnie rzecz biorąc produkcja Soleil nie kładzie nacisku na opowiadanie historii. Fabuła stanowi tu tylko pretekst. Akcja rozgrywa się, gdy Naruto pełni funkcję siódmego Hokage, a w Konohagakure organizowany jest turniej mający wyłonić najsilniejszego wojownika. Shinobi Striker to pierwsza gra na licencji Naruto, która pozwala nam stworzyć od podstaw własną postać. Zadecydować możemy nie tylko o wyglądzie, ale też o broni i umiejętnościach.

W grze występuje wiele postaci z uniwersum Naruto (i Boruto). Jest to sam Naruto Uzumaki, jego syn Boruto, Sakura, Sasuke, Kakashi, Sarada, Mitsuki i inni. Postacie dzielą się na cztery kategorie. Jest to Attack, czyli ci, którzy specjalizują się w walce wręcz, Range, postacie atakujące z większych odległości, Defense koncentrujący się na ochronie towarzyszy i dysponujący potężnymi atakami oraz Heal, czyli postacie posiadające zdolność leczenia innych.

Podczas rozgrywki gra stawia przed nami rozmaite wytyczne. Wbrew pozorom może być to nie tylko obijanie przeciwników, ale też kilka innych rodzajów zadań. Te, jak nietrudno się domyślić, wymagają często współpracy pomiędzy członkami zespołu. Rywalizacja odbywa się na trójwymiarowych planszach, po których możemy się poruszać z pełną swobodą. Co warto dodać, istnieje nawet możliwość biegania po ścianach i rzucania kunaiami, do których przyczepiona jest linka, dzięki czemu nasza postać jest w stanie huśtać się niczym Spider-Man na swojej pajęczynie.

Oprócz wieloosobowej rozgrywki dostępne są też atrakcje typowo singlowe, jak rozmaite wyzwania w wirtualnej rzeczywistości czy misje, w których współpracujemy z AI.

Wideo - Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper