Iza Łęcka Iza Łęcka 03.11.2020 09:34
Cyberpunk 2077 i Splinter Cell z aktorskimi serialami na Netflix
1888V

Cyberpunk 2077 i Splinter Cell z aktorskimi serialami na Netflix? Keanu Reeves ma być zaangażowany w prace

Zgodnie z niepotwierdzonymi jeszcze doniesieniami, Netflix może nie tylko opracowywać animowane seriale rozszerzające świat Cyberpunka 2077 oraz Splinter Cell. Platforma miała zamówić także aktorskie projekty, które rozbudują doświadczenie graczy, zapewniając emocjonujące historie.

Netflix niezwykle chętnie bierze na warsztat kolejne growe światy. Platforma rozwija między innymi „Castlevanię”, „Cupheada”, „Resident Evil” (serial animowany i aktorski), „Dragon’s Dogma”, a już wcześniej informowano o animowanym „Splinter Cellu” oraz „Cyberpunk: Edgerunners”. Nie zapominajmy również o świecie Wiedźmina, który w ciągu kilku następnych lat ma doczekać się kolejnych produkcji rozszerzających uniwersum. Wiele jednak wskazuje na to, że włodarze streamingowego giganta mają jeszcze bardziej rozbudowane plany.

Według najnowszych plotek przedstawionych przez Daniela Richtmana (znany dziennikarz związany z branżą filmową i telewizyjną), Netflix zajmie się także aktorskim „Cyberpunkiem”, a w prace ma zostać zaangażowany Keanu Reeves. Jak sugeruje źródło, obraz może zostać ujawniony dopiero w czasie premiery Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

Co więcej, Derek Kolstad ("John Wick") jest zaangażowany w serial animowany na podstawie „Splinter Cella”, ale zgodnie z najnowszymi informacjami dotyczącymi castingów, Streamingowy gigant prawdopodobnie planuje opracowanie w tym uniwersum opowieści live-action podzielonej na odcinki. Pozyskane zestawienie twórców odpowiedzialnych za projekt sugeruje, że będziemy mieć do czynienia z inną produkcją.

Obie informacje nie zostały jeszcze potwierdzone, jednak pamiętajmy, że od pewnego czasu systematyczne otrzymujemy nowe zapowiedzi growych adaptacji, za które będzie odpowiadał Netflix. Warto przypomnieć, że platforma zapowiedziała ostatnio „Assassin's Creed”, które będzie wielkim projektem łączącym różnorodne produkcje – z aktorami oraz animowane.

Źródło: https://www.whats-on-netflix.com/news/live-action-splinter-cell-and-cyberpunk-series-reportedly-in-development-at-netflix

Tagi: Cyberpunk 2077 Keanu Reeves Netflix splinter cell