Xbox Game Pass rośnie o kolejne gry, więc SEGA promuje Yakuza Remastered Collection

Gry
1094V
Xbox Game Pass rośnie o kolejne gry, więc SEGA promuje Yakuza Remastered Collection
Wojciech Gruszczyk | 28.01.2021, 16:45

SEGA opublikowała zwiastun prezentujący Yakuza Remastered Collection. Zestaw trzech gier jest od dzisiaj dostępny w Xbox Game Pass i gracze mogą zapoznać się z kolejnymi tytułami oferowanymi w ramach usługi Microsoftu.

Amerykańska korporacja zapowiedziała szereg ciekawych tytułów, które będą dostępne na sprzęcie Microsoftu w ramach Xbox Game Pass i dzisiaj zestawienie zostanie rozbudowane o między innymi kolekcję Segi. Firma postanowiła zachęcić graczy do rozgrywki i przypomina o premierze na Xboksach Series X|S, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Yakuza Remastered Collection zawiera trzy pozycje (Yakuza 3 Remastered, Yakuza 4 Remastered, Yakuza 5 Remastered), ale nie możemy zapomnieć, że w ofercie Microsoftu pojawił się także Medium (nasza recenzja).

Jest to naprawdę dobry moment na zapoznanie się z między innymi serią Yakuza, która systematycznie zbiera pochwały od graczy i dziennikarzy z całego świata. Microsoft stara się zadbać o zróżnicowane tytuły, więc nawet fani japońskich produkcji mogą spędzać godziny z ciekawymi grami w ramach Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper