Gran Turismo 7 przyjedzie później? Endor wspomina o premierze

Gry
1846V
Gran Turismo 7 przyjedzie później? Endor wspomina o premierze
Wojciech Gruszczyk | 27.01.2021, 21:44

Najwidoczniej nie możemy szykować się na szybką premierę Gran Turismo 7. Sony wciąż nie podaje daty premiery wyścigów Polyphony Digital, a w pewien sposób sytuację wyjaśniło Endor. Firma wspomina o debiucie w raporcie finansowym.

Gran Turismo 7 zostało zapowiedziane w zeszłym roku i w swoim czasie Sony wspominało o premierze gry na początku 2021 roku. Firma usunęła adnotację dotyczącą debiutu z jednego ze zwiastunów i od tego czasu czekamy na szczegóły.

Dalsza część tekstu pod wideo

Japończycy nie wspominają o grze, ale ważne szczegóły dotyczące Gran Turismo 7 pojawiły się w raporcie finansowym firmy Endor. Jest to spółka-matka Fanatec, czyli producenta kierownic, który bardzo blisko współpracuje z Polyphony Digital.

Endor szacuje, że w 2021 roku pierwszy raz w swojej historii osiągnie 100 mln euro przychodów, a będzie to możliwe dzięki między innymi – sponsorowaniu i promocji GT World Challenge, nowej linii produktów dla PlayStation 5 oraz nadciągającej debiut wyścigów z Japonii.

Gran Turismo 7 w raporcie jest określone jako „przebój”, który ma znacząco napędzić sprzedaż peryferiów – Endor przewiduje, że premiera pozycji odbędzie się na przełomie 3 i 4 kwartału 2021 roku.

Korporacja nie może przedstawić ostatecznych szczegółów, ale możemy podejrzewać, że Polyphony Digital bardzo blisko współpracuje z Endor, by zadbać o jednoczesny debiut produkcji oraz przykładowo nowych kierownic.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: https://www.gtplanet.net/fanatec-expects-gt7-this-year-20210126/

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper