Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2020 18:26
Gran Turismo 7
1349V

Gran Turismo 7 najwidoczniej nie przyjedzie na początku 2021 roku. Sony zmienia informację na zwiastunie

Na początku listopada Sony opublikowało ciekawy zwiastun zapowiadający nowe gry zmierzające na rynek w 2021 roku. Korporacja na materiale informowała o zbliżającej się premierze Gran Turismo 7, ale wiele na to wskazuje, że produkcja zadebiutuje w późniejszym terminie.

Gran Turismo 7 zostało oficjalnie zaprezentowane w czerwcu, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy wielu materiałów z gry. Sony jednak zaskoczyło publikując ostatni zwiastun, na którym produkcja Polyphony Digital została ujęta wśród najbliższych premier – tytuł miał zadebiutować w pierwszej połowie 2021 roku.

Po niespełna miesiącu od premiery tego materiału, Sony dokonało cichej zmiany. Choć Ratchet & Clank: Rift Apart oraz Returnal mają nadal zadebiutować w następnych sześciu miesiącach, to jednak obok Gran Turismo 7 pojawia się informacja „w produkcji na PlayStation”.

Możemy podejrzewać, że deweloperzy potrzebują kilku dodatkowych miesięcy, by dopracować pozycję lub po prostu ktoś w Sony spojrzał na kalendarz i postanowił wrzucić tytuł na drugą połowę 2021 roku... Choć warto podkreślić, że aktualnie Gran Turismo 7 nie posiada żadnej daty premiery.

Warto również wspomnieć, że wśród informacji pojawia się „PlayStation”, a nie „PS5” – choć pozycja została zapowiedziana wyłącznie na PlayStation 5.

Źródło: Twitter: AllGamesDelta_

Tagi: Gran Turismo 7 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment