Nintendo Switch reklamowany przez kolejną celebrytkę. Fani nabijają się z braku czata głosowego w konsoli

Gry
2230V
Nintendo Switch reklamowany przez kolejną celebrytkę. Fani nabijają się z braku czata głosowego w konsoli
Bartosz Dawidowski | 01.02.2021, 07:27

Nintendo znów sięga po pomoc gwiazd filmu i serialu w swoich reklamach Switch. Tym razem do filmiku promocyjnego zaprzęgnięto Annie Murphy.

Annie Murphy, znana z kilku sezonów serialu "Schitt's Creek", jest najnowszą gwiazdą zaproszoną do reklamowania Nintendo Switch. Wcześniej japońska firma nawiązała współpracę z m.in. Brie Larson (znaną przede wszystkim z roli Kapitan Marvel) i Sereną Williams, jedną z najlepszych tenisistek świata.

Niestety chyba nie wszystko poszło po myśli korporacji, bo gracze nabijają się na YouTube z wykorzystywania przy graniu na Switch z "pomocy" w postaci zewnętrznych aplikacji do komunikacji, a nie z oficjalnej, smartfonowej apki Nintendo. Większość osób wskazuje na to, że Switchowi nadal brakuje opcji sensownego czatu głosowego i że oprogramowanie systemowe konsoli jest zaniedbywane przez firmę (wielu graczy wciąż czeka m.in. na apkę Netflixa).

W najnowszej reklamie Switch pojawiają się doskonale znane motywy, czyli gameplay z szeregu starszych exclusive'ów dostępnych na Switch. W klipie wideo możemy zatem zobaczyć Ring Fit Adventure, Mario Kart 8 Deluxe i wreszcie Just Dance 2021.

Źródło: Nintendo/YouTube

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper