Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2021 17:18
Hogwarts Legacy może już nie zadebiutować na PS4 i Xbox One
3452V

Harry Potter uczy się na błędach Cyberpunka 2077? Hogwarts Legacy może już nie zadebiutować na PS4 i Xbox One

Twórcy Hogwarts Legacy zapowiedzieli przygodę w świecie Harry'ego Pottera na konsole dwóch generacje, ale bardzo możliwe, że studio zrezygnowało z opracowania tytułu na PlayStation 4 i Xboksa One. W taki scenariusz wierzy wielu graczy, którzy nie chcą powtórki z Cyberpunka 2077.

Hogwarts Legacy zostało zapowiedziany w zeszłym roku, ale deweloperzy nie zapewnią przygody w 2021 roku. Studio potwierdziło już zmianę daty premiery i gracze wcielą się w młodych adeptów sztuki magii dopiero w przyszłym roku.

Produkcja w świecie Harry'ego Pottera ma zadebiutować dopiero pod koniec 2022 roku, więc część graczy ma nadzieję, że deweloperzy nie będą już rozwijać przygody na PlayStation 4 i Xboksa One. Zainteresowani zauważyli, że na oficjalnym blogu PlayStation nie znajdziemy już wzmianki o premierze gry na PS4, a Matt Puls jest jednym z deweloperów, który rozwija produkcję i według jego informacji – pozycja jest rozwijana na PS5, XSX|S i PC.

Nie jest to jeszcze żadne potwierdzenie, ponieważ na stronie Hogwarts Legacy nadal widnieje informacja o konsolach poprzedniej generacji, ale wielu fanów świata J.K. Rowling ma nadzieję, że tytuł zaprezentuje nam next-genową jakość.

Źródło: https://www.somosxbox.com/hogwarts-legacy-podria-descartar-ver-la-luz-en-consolas-xbox-one-y-playstation-4/889202

Tagi: Avalanche Software / Portkey Games Dziedzictwo Hogwartu Warner Bros. Interactive Entertainment