Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2021 15:01
Resident Evil Village Chris
3232V

Resident Evil Village w zestawie z płaszczem za 6732 zł. Sprawdźcie wypasione wydanie

Najwięksi fani serii Resident Evil muszą szykować blisko 7000 zł na kompletne wydanie edycji kolekcjonerskiej Resident Evil Village. W zestawie znalazł się nawet płaszcz, który pozwoli graczom wskoczyć w strój Chrisa Redfielda.

W zeszłym tygodniu w końcu zobaczyliśmy Resident Evil Village, a nawet mogliśmy się podzielić wrażeniami z wersji demonstracyjnej. Capcom przygotowuje graczy na wielką premierę i zapowiedział ciekawą edycję kolekcjonerską, jednak okazuje się, że kompletne wydanie pakietu jest znacznie droższe.

Resident Evil Village Complete Set Collector’s Edition został ujawniony przez deweloperów i w tym wypadku zainteresowani mogą za 192 500 jenów (ponad 1800 dolarów, 6732 zł) kupić wielki zestaw, w którym znalazł się prawdziwy płaszcz.

Nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na taki pakiet, ale pewnie znajdą się gracze, którzy pod koniec przyszłego roku będą biegać po mieście w specjalnym stroju. Poniżej możecie sprawdzić pełną zawartość zestawu – jest to w zasadzie kolekcjonerka, która została rozbudowana o elementy do figurki (skala 1/6) oraz książkę dla dzieci Village of Shadows.

Zamówienia możecie składać na stronie Capcomu.

Resident Evil Village Edycja Kolekcjonerska Płaszcz

Źródło: https://www.e-capcom.com/shop/g/gC00006144/

Tagi: Capcom Resident Evil Village