Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2021 16:14
Resident Evil Village Edycja Kolekcjonerska
1625V

Resident Evil Village Edycja Kolekcjonerska to droga przyjemność. Znamy cenę

Capcom zaprezentował specjalne wydanie Resident Evil Village, które jednak trafi w gust największych fanów serii. Znamy już cenę zestawu i tak jak mogliśmy się spodziewać – nie będzie tanio.

Na pokazie Resident Evil Village została zaprezentowana edycja kolekcjonerska gry, ale Capcom nie ujawnił szczegółów dotyczących ceny. Produkcja jednak trafiła do sklepów, więc możemy sprawdzić, ile kosztuje duże pudełko z ciekawą zawartością.

Resident Evil Village w zestawie z figurką, pakietem DLC (Trauma Pack), 64-stronicowym artbookiem w grubej oprawie, mapą, steelbokiem oraz grafiką na A4 została wyceniona na 220 funtów czyli około 1121 zł. Możemy przyjąć, że w podobnej cenie pakiet trafi do Polski.

Będzie to na pewno duża przyjemność dla wiernych fanów marki, którzy będą mogli postawić kolejną postać z serii Resident Evil na półce. Choć w zasadzie to dobre pytanie – lepiej wyglądał „domek” z RE7 czy jednak preferujecie standardowe figurki?

Jeśli jesteście zainteresowani Resident Evil Village, to sprawdźcie najnowsze materiały z dema oraz zapoznajcie się ze wszystkimi informacjami przedstawionymi wczoraj przez Capcom.

Resident Evil Village Edycja Kolekcjonerska

Źródło: https://kolekcjonerki.com/capcom-zapowiada-kolekcjonerskie-wydanie-resident-evil-village/

Tagi: Capcom Edycja Kolekcjonerska Resident Evil Village